Проект "Громадянська освіта"

Біографічні дані про учасників проекту та доповідачів

Пінчук Сергій /Files/images/Pinchuk.JPG

голова правління громадської організації

«Рівненський центр «Соціальне партнерство»

Отримавши перший досвід управлінської роботи у якості директора центру “Соціальна служба молоді” та радника заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації в рамках програми “Молодіжна адміністрація”, Пінчук Сергій сьогодні має значний досвід управлінської, організаційної, експертної та консультаційної діяльності у сфері сприяння розвитку місцевих громад, органів місцевого самоврядування, управління громадськими організаціями та міжнародними проектами з впровадження європейських стандартів у медійне середовище, розвиток місцевого самоврядування та корпоративного соціального інвестування.

Пінчук Сергій також є досвідченим тренером та організатором семінарів з питань стратегічного управління, демократизації та децентралізації управління, моніторингу виборчого процесу, лобіювання інтересів НГО, сприяння розвитку малого бізнесу тощо. Завдяки своїм ораторським здібностям та вмінню зацікавити аудиторію Пінчук Cергій ефективно працює з різноманітними слухачами, від представників молодіжної аудиторії, лідерів громадських організацій до політичних лідерів, представників керівних кадрів органів місцевого самоврядування та приватного бізнесу.

Професійні досягнення та громадська діяльність Пінчука С. враховують також його значний міжнародний досвід, зокрема у вивченні особливостей муніципального управління та соціальної роботи у Великобританії (м. Глазго), Бельгії та Республіці Польща (м. Краків, Щецин). Активна громадська позиція Пінчука Сергія проявилася у його неодноразовій участі у якості міжнародного спостерігача на парламентських виборах у Російській Федерації, в Азербайджані, Вірменії та Сербії.

Голубока Тетяна

Керівник відділу управління проектами, адвокат Правової асоціації “Паритет”, м. Рівне

Голубока Тетяна спеціалізується на представництві юридичних та фізичних осіб у цивільних, господарських та адміністративних справах. Отримавши свій перший професійний досвід, виконуючи обов’язки юрисконсульта ТОВ “Видавничий дім “ОГО”, Тетяна Голубока продовжує активно працювати у сфері захисту прав ЗМІ, співпрацюючи з НДО у сфері виборчого права, медіа та прав людини.

У своїй роботі Тетяна Голубока застосовує досвід від участі у міжнародній програмі стажування, Програмі законодавчих ініціатив (Legislative Education Program), м. Денвер, Сполучені Штати Америки, а також у численних проектах за фінансової підтримки IREX, USAID, Посольства США, Міжнародного Фонду “Відродження” тощо. Зокрема, Тетяна координувала такі проекти Видавничого дому “ОГО”, як “Теледебати”, “Підвищення стандартів журналістської етики”, “Інтелект для громади”, “День вибору”, “Виборчі настанови майбутньому Президенту”, “Поліпшення редакційного менеджменту в щоденній газеті” та інші.

Тетяна Голубока є цікавим доповідачем, визнаним фахівцем у сфері захисту прав журналістів. Своїм досвідом вона охоче ділиться, беручи участь у тренінгах та семінарах Інституту розвитку регіональної преси, Української асоціації видавців регіональної преси, Школи молодого журналіста, Асоціації медіа-юристів, Рівненського прес-клубу, Телерадіокомпанії Рівне-1.

Сенчак Ігор

Старший викладач кафедри муніципального права і адміністративно-правових дисциплін Інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія».

Сенчак Ігор має значний викладацький досвід, є автором лекційних курсів «Фінансове право», «Трудове право», «Основи права» та ін. Відомий серед колег та студентів своїм високопрофесійним підходом, компетенцією, увагою до потреб студентів.

Протягом 2008 року був учасником міжнародної наукової програми організованої Studium Europy Wschodniej Варшавського університету (м. Варшава і м. Вроцлав, Польща).

Будучи учасником у 2011-2012 рр. міжнародної науково-практичної програми «The Lane Kirkland Scholarship Program», організованої за підтримки Польсько-Американської Фундації Свободи та Польсько-американської комісії ім. Фулбрайта (Polish-American Freedom Foundation та Polish-U.S. Fulbright Commission), проходив стажування на базі Відділу права та адміністрації Університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) і Відділу фінансів управління міста Познань.

Має публікації та наукові розробки у галузі юридичної психології, зокрема у сфері правової рефлексії та діяльності юридичних клінік.

Презентацію Сенчака Ігоря для учнів старших класів на тему "Правопорушення" можете завантажити нижче.

Сергій Штурхецький /Files/images/Shturhetskiy.JPG

Завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія», кандидат наук з державного управління

Досвідчений журналіст, член Комітету незалежної медіа-профспілки України, член Комісії журналістської етики, Сергій Штурхецький є автором понад 500 публікацій в інтернет-виданнях, більше 400 статей, опублікованих в обласній та центральній пресі, 40 наукових і навчально-методичних праць, серед яких навчальні посібники – «Довідник із безпеки журналістів», «Практикум із журналістської етики», був також редактором-упорядником книги «Політичні партії на Рівненщині: 2002-2005» (2005), а також монографії «Комунікативний потенціал місцевого самоврядування в Україні» (2011). Кандидатська дисертація Сергія Штурхецького була присвячена комунікативним стратегіям місцевого самоврядування в Україні. Сьогодні С. Штурхецький продовжує наукові дослідження в рамках навчання у докторантурі Академії муніципального управління у м. Київ.

Сергій Штурхецький працював регіональним редактором порталу «Політична Україна», редактором газети «Точка зору. Рівне», заступником головного редактора газети «Рівне Вечірнє», автором і ведучим телепрограми «Коментарі із Сергієм Штурхецьким» (ТРК «Сфера-ТБ»).

Сергій Штурхецький має досвід стажування за кордоном, зокрема брав участь у стажуваннях: «Вибори і медіа», США (2004); «Медіа і розвиток громад», Польща (2006), «Впровадження європейських стандартів в українське медіа-середовище», Великобританія (2010), «Стажування для журналістів країн СНД», Росія (2012).

Кiлькiсть переглядiв: 648

Коментарi